- BROTHER

Цена
€20 25 / 39 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП TZ - 24 mm RED ON WHITE TAPE - PNTZE252
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Red
Ресурс: 24 mm x 8,00 m
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП TZ - 24 mm RED ON WHITE TAPE - P№TZE252
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 24 mm |
| Височина на етикета (mm) | 8 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 12.7 |
| Цвят | Червен |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента Brother TZe-252 Червен върху Бял Ламиниран – 24mm x 8m
Създавайте ясни и издръжливи етикети с Brother TZe-252 червена върху бяла ламинирана лента. Идеална за цветно кодиране, предупреждения или брандиране, тази 24-милиметрова лента осигурява висок контраст на червения текст върху ярко бял фон, който е устойчив на избледняване, влага и абразия.
Ключови Предимства
- Висок Контраст – Червен текст върху бял фон гарантира максимална четливост за предупреждения и етикети.
- Ламинирана Издръжливост – Защитена от прозрачен ламинатен слой, лентата е устойчива на вода, химикали и UV светлина.
- Лесна Употреба – Съвместима с всички Brother P-Touch етикетни принтери, използващи касети TZe.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | Brother |
| Модел | TZe-252 |
| Ширина на етикета | 24 mm |
| Дължина на етикета | 8 m |
| Цвят | Червен върху Бял |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Тип лепило | Постоянно |
Какво има в кутията
- 1 x Brother TZe-252 Червен върху Бял Ламиниран (24mm x 8m)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




